Türkçeİngilizce
0282 746 14 11

Kurumsal


Mondopipe ticaret ve üretim aktivitelerine mühendislik sistemleri, su temini, kanalizasyon ve ısıtma sistemleri alanlarında girmiştir.

2006 yılında üretimine başladığı ürünlerini uluslararası standartlara göre modern araçlarla üretmektedir. Ürünlerin yüksek kalitesi modern laboratuarındaki kontrollerinden, üretim sürecinden sorumlu eğitimli personelinden ve yüksek donanımından gelmektedir. Sürekli pazar araştırmalarımız mühendislik sistemlerinin kurulumunu kolaylaştırarak yeni model ek parçalar oluşturmamıza olanak sağlar.

Mondopipe kuruluşundan beri Rusya, Ukrayna, Pakistan, Suudi Arabistan, Suriye, Gürcistan, Azerbaycan vs. gibi birçok ülkeye ürünlerini ihraç ederek pek çok müşterimiz ile başarılı iş birliklerimiz vardır.

Sertifikalarla ilgili olarak, firmamız ürünlerini Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya ve Kazakistan’da belgelendirmiş olup, ISO 9001 sertifikamız da bulunmaktadır.

Her müşteriye bireysel yaklaşımımız başarımızın kaynaklarından bir tanesidir. Ürünlerimizin kalitesinden dolayı bize tekrar dönen müşterilerimizi belirtmekten gurur duyuyoruz.

Bizler karşılıklı olarak yararlı iş birliği umuyoruz ve tüm sorularınızı cevaplamak için hazırız ve çalışma koşullarımızla ilgili daha detaylı bilgiyi vermekten mutluluk duyacaktır.


Sertifikalar